totem led ekran
totem led ekran
totem led ekran
totem led ekran

totem led ekran

Türkmenistan/ türkmenbaşı bayrak meydanı için projelendirip imalatı türkiyede yapılan  p10 dış mekan totem led ekranımız, meydan için özel olarak tasarlanmıştır. Gün ışığında bile yüksek parlaklığa sahip olan totem led ekranımız sorunsuz görüntüler ve video gösterimine sahiptir.

Kullanılan led paneller tam renk doyğunluğuna ve yüksek parlaklığına sahiptir led ekran kasası özel olarak üretilmiş profesyonel seri led adaptörleri beslenerek led ekranın ömrü maksimuma çıkarılmıştır.
Dış mekan led ekranımızda kullandığımız yüksek hız ve kapasiteli led ekran kartlarımız kesintisiz ve hızlı ürün tanıtımları sunmaktadır.
Kesinlikle açık hava reklamcılığı için en iyi seçenek olan bu led ekran, açık alanlar için oldukça uygundur. Farklı parlaklık seviyesinde ve açık hava koşullarına uygundur. Sahne, banka, mağaza, sergi, istasyon, karayolları, stadyum, havaalanı ve diğer dış mekan lardakullanılabilir.
Mağazanıza özel profesyonel led ekran çözümleri için Ranled Led Ekran sistemleri olarak ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz,
 bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Detaylar

Yer
türkmenbaşı meydan
Adres
türkmenistan
Copyrights © 2024 & Tüm Hakları Saklıdır, ranled.