Y-London Merter (P8 Dış Mekan)
Y-London Merter (P8 Dış Mekan)
Y-London Merter (P8 Dış Mekan)
Y-London Merter (P8 Dış Mekan)

Y-London Merter (P8 Dış Mekan)

Merterde bulunan Teksil firması için hazırladığımız mağaza içi  p8 dış mekan led ekranımız, mağaza vitrini için özel olarak tasarlanmıştır.P8 dış Mekan led ekranımız mağaza giriş üst kısmına  monte edilmiş,  led ekranımız sorunsuz görüntüler ve video gösterimine sahiptir.

Kullanılan led paneller tam renk doygunluğuna ve yüksek parlaklığına sahiptir led ekran kasası özel olarak üretilmiş profesyonel seri led adaptörleri beslenerek led ekranın ömrü maksimuma çıkarılmıştır.
Dış mekan led ekranımızda kullandığımız yüksek hız ve kapasiteli led ekran kartlarımız kesintisiz ve hızlı ürün tanıtımları sunmaktadır.
Kesinlikle açık hava reklamcılığı için en iyi seçenek olan bu led ekran, açık alanlar için oldukça uygundur. Farklı parlaklık seviyesinde ve açık hava koşullarına uygundur. Sahne, banka, mağaza, sergi, istasyon, karayolları, stadyum, havaalanı ve diğer dış mekan lardakullanılabilir.
Mağazanıza özel profesyonel led ekran çözümleri için Ranled Led Ekran sistemleri olarak ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz,
 bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Detaylar

Yer
Y-LONDON
Adres
Merter
Copyrights © 2024 & Tüm Hakları Saklıdır, ranled.